| Gewicht | 12.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 3000 × 210 × 23 mm |
| Lattype | vlonderplank |
| Keurmerk | FSC |
| Keurmerk productmodel | FSC |
| Kleurgroep | zwart |
| Pura kleur | ebony black |
| Breedte | 210 mm |
| Hoogte | 23 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Geprofileerd | Ja |
| Materiaal | Composiet |
| Kopmaat | 2,3 x 21 cm |
| Lengte | 250 – 300 cm |
Actie!
Alle Producten
PuraShield composiet vlonderplank 23x210x3000mm, ebony black, semi-massief, fijne houtnerf, clip systeem
€43.00 Oorspronkelijke prijs was: €43.00.€39.00Huidige prijs is: €39.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.