| Gewicht | 0.088 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 75 × 75 × 38 mm |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op voorraad |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Kleurgroep | zwart |
| Pura kleur | black |
| Breedte | 75 mm |
| Lengte | 75 mm |
| Attitm v01 tdi erp atp leadtime | 13 |
| Materiaal | Aluminium |
Alle Producten
PuraFence aluminium afdekkap 75x75mm t.b.v. voet schuttingpaal 192 cm
€4.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.