| Gewicht | 58 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1350 × 800 × 600 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 890 mm |
| Hoogte | 930 mm |
| Lengte | 1770 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Behandeling | Gespoten |
| Lengte | 100 – 150 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Tuinstoelen
Loveseat Parijs vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€291.00Oorspronkelijke prijs was: €291.00.€286.00Huidige prijs is: €286.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.