Zitting en rugleuning zijn gemaakt van synthetisch touw.
Tuinstoelen
Teak stoel Granada met kussen (set van 2 stoelen)
€468.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 970 × 680 × 170 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Kleurgroep | grijs |
| Inbegrepen | kussen |
| Breedte | 500 mm |
| Hoogte | 810 mm |
| Lengte | 600 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Verpakkingseenheid | 2 piece |
| Extra informatie | Zitting en rugleuning zijn gemaakt van synthetisch touw |
| Houtsoort | Teak |
| Materiaal | Polyester |
| Kleur | Grijs |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Tuinstoelen
Loungestoel Miami vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€135.00Oorspronkelijke prijs was: €135.00.€134.00Huidige prijs is: €134.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.