| Gewicht | 35 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 950 × 600 × 500 mm |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 900 mm |
| Hoogte | 930 mm |
| Lengte | 1750 mm |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | Tot 100 cm |
Actie!
Tuinstoelen
Loveseat Parijs vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€291.00 Oorspronkelijke prijs was: €291.00.€286.00Huidige prijs is: €286.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.