| Gewicht | 2.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 160 × 160 mm |
| Toe te passen op | hout |
| Kleurgroep | geel |
| Dekking | transparant |
| Moet geprimed | Nee |
| Inhoud (liter) | 2.5 L |
| Kleur | Pine |
| Lengte | Tot 100 cm |
Actie!
Alle Producten
Embadecor Pine 2,5 ltr
€81.00 Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.