Voor het zelf maken van een tuindeur. De planken zijn d.m.v.
boorschroeven te bevestigen aan het frame. De dikte van het frame is ca. 19mm.
Alle Producten
Ijzeren deurframeset compleet 1550x1100mm
€71.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 13.008 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1550 × 1100 × 162 mm |
| Inbegrepen | cilinderslot |
| Breedte | 19 mm |
| Hoogte | 1550 mm |
| Lengte | 1100 mm |
| Slotkastruimte | Nee |
| Extra informatie | De planken zijn d.m.v. boorschroeven te bevestigen aan het frame, de dikte van het frame is 19 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Groen 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.