Voor het zelf maken van een tuindeur
De planken zijn d.m.v. boorschroeven te bevestigen aan het frame
| Gewicht | 11.3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1550 × 1000 × 130 mm |
| Inbegrepen | ophang-ogen |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 19 mm |
| Hoogte | 1550 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Slotkastruimte | Nee |
| Extra informatie | De planken zijn d.m.v. boorschroeven te bevestigen aan het frame, de dikte van het frame is 19 mm |
| Kleur | Zwart |
| Behandeling | Gespoten |
| Materiaal | Metaal |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€77.00Huidige prijs is: €77.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€36.00Huidige prijs is: €36.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€36.00Huidige prijs is: €36.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.