Wit/grijs beton is de ideale keuze voor wie op zoek is naar duurzame afdekkappen, betonplaten en betonpalen met een moderne uitstraling. Dit sterke en veelzijdige materiaal combineert tijdloze esthetiek met robuuste kwaliteit, wat zorgt voor een lange levensduur en minimale onderhoudsbehoefte. Dankzij de lichte, subtiele kleur past wit/grijs beton perfect in elke buitenomgeving en biedt het een strakke en stijlvolle afwerking. Kies voor wit/grijs beton afdekkappen, platen en palen voor een combinatie van kwaliteit en een moderne look die elk project naar een hoger niveau tilt.
Alle Producten
Berton©-motiefplaat wit/grijs H36 x D3,5 x L184 cm leisteenmotief
€51.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 67.6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1840 × 35 × 360 mm |
| Paneeltype | stapel |
| Kleurgroep | grijs |
| Keurmerk | KIWA |
| Patroon | leisteen |
| Breedte | 35 mm |
| Gecoat | Nee |
| Hoogte | 360 mm |
| Lengte | 1840 mm |
| Versterkt | Ja |
| Aantal zichtbare zijden | 2 |
| Kleur | Wit/grijs |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.