KOMO-gecertificeerd
Alle Producten
Tuindeur privacy bruin geïmpregneerd 1000x1950mm / RVS inbouwslotset
€183.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 24.508 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2000 × 1000 × 116 mm |
| Inbegrepen | cilinderslot |
| Beslag kleur | blank |
| Deurtype | enkele deur |
| Plank | 1,6 x 140 mm |
| Beslag materiaal | RVS |
| Beslag afwerking | geborsteld |
| Bevestigingsmethode | geschroefd |
| Kleurgroep | bruin |
| Cilindermaat | 40/40 |
| Breedte | 1000 mm |
| Hoogte | 1950 mm |
| Backset | 45 mm |
| Hart-op-hart maat | 72 mm |
| Framedikte | 19 mm |
| Extra informatie | Voorzien van ijzeren frame |
| Materiaal | Metaal |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Kleur | Bruin |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.