| Gewicht | 42.3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2000 × 900 × 220 mm |
| Inbegrepen | cilinderslot |
| Deurtype | enkele deur |
| Plank | 1,6 x 140 mm |
| Bevestigingsmethode | geschroefd |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 900 mm |
| Hoogte | 1950 mm |
| Framedikte | 19 mm |
| Extra informatie | Voorzien van ijzeren frame |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Gespoten |
| Houtsoort | Grenen |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.