| Gewicht | 0.08 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 205 × 115 × 1 mm |
| Kleurgroep | grijs |
| Breedte | 115 mm |
| Hoogte | 1 mm |
| Lengte | 205 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Maatwerk | Nee |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Afwerking | Granulaat |
| Lengte | Tot 100 cm |
Actie!
Alle Producten
Aqua-pan antraciet leislag nokafsluiter
€12.00 Oorspronkelijke prijs was: €12.00.€11.00Huidige prijs is: €11.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.