| Gewicht | 36 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 32 × 1800 mm |
| Bevestigingsmethode | RVS geschroefd |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Plank | 1,6 x 140 mm |
| Boven-/onderlat | 2,8 x 36 mm |
| Keurmerk | PEFC |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Aantal planken | 19 |
| Dicht scherm | Ja |
| Aantal planken (publicatie) | 19 |
| Horizontaal bruikbaar | Nee |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 3 |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Tuinscherm Monaco, groen geïmpregneerd grenen, RVS-geschroefd, 19-planks 1800x1800mm
€118.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00.
Onlangs bekeken
- Alle Producten
Tatajuba hardhout vlonderplank 21x145x3650mm kunstmatig gedroogd, geschaafd, FAS
€44.00 - Alle Producten
Trafo / verdeler incl. afstandbediening incl. 4 wand spots up/down (incl. kabels en splitter)
€268.00Oorspronkelijke prijs was: €268.00.€263.00Huidige prijs is: €263.00. - Alle Producten
Vuren dubbele glas deur 6-ruits zwart gespoten B1850xH2050mm buitenmaat, linksdraaiend
€645.00









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.