Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Actie!
Alle Producten
Zijluifel | 175 cm | vuren onbehandeld
€198.00 Oorspronkelijke prijs was: €198.00.€192.00Huidige prijs is: €192.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 57 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 3140 × 1200 × 100 mm |
| Blokhut behandeling | onbehandeld |
| Daktype | lessenaarsdak |
| Overkapping kiezen | met overkapping zijkant |
| Droging | gedroogd |
| Kolommen | 7,0 x 70 mm |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Breedte | 1750 mm |
| Lengte | 1500 mm |
| Tuindeco configurator id | 9858f3ed1eeb5c1d9d6b1cad69785bfc |
| Nokhoogte | 1900 mm |
| Totaal oppervlak | 2.6 m² |
| Dakoppervlak | 2.6 m² |
| Geschikte dakpan | Nee |
| Overkapping oppervlak | 2.6 m² |
| Doorloophoogte | 1500 mm |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 4 |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 300 – 400 cm |
Documenten
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.
Onlangs bekeken
- Alle Producten
Zandbak vierkant 1200x1200mm, douglas
€125.00Oorspronkelijke prijs was: €125.00.€123.00Huidige prijs is: €123.00. - Alle Producten
Zandbak vierkant 1500x1500mm, douglas
€138.00Oorspronkelijke prijs was: €138.00.€136.00Huidige prijs is: €136.00.














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.