Dikte spijlen: 3,5 x 3,5 cm
Dikte boven- /onderregel: 3,5 x 6,8 cm
| Gewicht | 16 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2800 × 700 × 45 mm |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Droging | gedroogd |
| Keurmerk | PEFC |
| Breedte | 2800 mm |
| Hoogte | 700 mm |
| Latafstand | 110 mm |
| Materiaal | Hout |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 250 – 300 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.
Onlangs bekeken
- Alle Producten
Zandbak vierkant 1200x1200mm, douglas
€125.00Oorspronkelijke prijs was: €125.00.€123.00Huidige prijs is: €123.00. - Alle Producten
Zandbak vierkant 1500x1500mm, douglas
€138.00Oorspronkelijke prijs was: €138.00.€136.00Huidige prijs is: €136.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.