| Gewicht | 22.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1520 × 320 × 155 mm |
| Producttype | Zandbakken |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op aanvraag |
| Breedte | 1500 mm |
| Lengte | 1500 mm |
| Tuindeco configurator id | b64f5cc0e56d503e9c506ab3e7a081f6 |
| Houtdikte | 16 mm |
| Extra informatie | Zitplanken rondom |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Actie!
Alle Producten
Zandbak vierkant 1500x1500mm, douglas
€138.00 Oorspronkelijke prijs was: €138.00.€136.00Huidige prijs is: €136.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.