| Gewicht | 27.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1825 × 320 × 145 mm |
| Producttype | Zandbakken |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op aanvraag |
| Breedte | 1800 mm |
| Lengte | 1800 mm |
| Tuindeco configurator id | 00feb05dc0f354c693f82b76a62816e3 |
| Houtdikte | 16 mm |
| Extra informatie | Zitplanken rondom |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Actie!
Alle Producten
Zandbak vierkant 1800x1800mm, douglas
€157.00 Oorspronkelijke prijs was: €157.00.€155.00Huidige prijs is: €155.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€78.00Huidige prijs is: €78.00. - Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.