| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 500 × 200 mm |
| Inbegrepen | zinken werkblad |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 500 mm |
| Hoogte | 800 mm |
| Lengte | 1800 mm |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Groen |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Werkbank XXL grenen groen geïmpregneerd met zinken blad
€176.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.