| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 520 × 280 × 100 mm |
| Inbegrepen | bouwtekening |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Niet inbegrepen | houtpakket |
| Producttype | Zelfbouwdozen speeltoestellen |
| Breedte | 500 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Lengte | Tot 100 cm |
Alle Producten
Aanbouwbrug speeltoestel zelfbouwdoos Bridge
€156.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00. - Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.
Onlangs bekeken
- Daktrimmen
Aluminium daktrim set t.b.v. Red Class DHZ Zoutelande 600
€195.00Oorspronkelijke prijs was: €195.00.€176.00Huidige prijs is: €176.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.