geschikt voor betonsystemen met een 180cm onderplaat
Alle Producten
Verzinkt Krimp/Uitzet maskeerprofiel 31,5 mm – 176 cm
€17.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 31.5 × 84 mm |
| Breedte | 29 mm |
| Hoogte | 84 mm |
| Lengte | 1760 mm |
| Extra informatie | Geschikt voor betonsystemen met een 1800 mm onderplaat |
| Behandeling | Verzinkt |
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.