Voor het bijwerken van gespoten, gezaagde, en geschroefde delen
Alle Producten
Verf voor het afwerken van gezaagde delen | Zwart 1 liter
€43.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 0.93 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 110 × 110 mm |
| Toe te passen op | hout |
| Dekking | dekkend |
| Kleurgroep | zwart |
| Moet geprimed | Nee |
| Inhoud (liter) | 1 L |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.