| Gewicht | 49.041 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1200 × 220 × 1950 mm |
| Inbegrepen | cilinderslot |
| Deurtype | enkele deur |
| Plank | 1,6 x 140 mm |
| Bevestigingsmethode | geschroefd |
| Breedte | 1200 mm |
| Hoogte | 1950 mm |
| Framedikte | 19 mm |
| Extra informatie | Voorzien van een zwart gespoten ijzeren frame |
| Materiaal | Metaal |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 100 – 150 cm |
Alle Producten
Tuindeur Privacy Douglas 1200x1950mm met zwart frame en RVS inbouwslotset
€256.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.