| Gewicht | 47 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 1800 × 42 mm |
| Bevestigingsmethode | RVS geschroefd |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Tussenlatmaat | 1,4 x 68 mm |
| Keurmerk | PEFC |
| Plank | 1,4 x 68 mm |
| Droging | kunstmatig gedroogd |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Aantal planken | 36 |
| Dicht scherm | Nee |
| Aantal planken (publicatie) | 40 (36+4) |
| Horizontaal bruikbaar | Nee |
| Aantal tussenlatten | 4 |
| Materiaal | Hout |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 3 |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Tuinscherm Villach, douglas, RVS-geschroefd, 40-planks (36+4) 1800x1800mm
€209.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.