| Gewicht | 40 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 40 × 1800 mm |
| Plank | 1,8 x 200 mm |
| Bevestigingsmethode | RVS geschroefd |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op aanvraag |
| Boven-/onderlat | 2,8 x 36 mm |
| Keurmerk | PEFC |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Aantal planken | 11 |
| Dicht scherm | Ja |
| Aantal planken (publicatie) | 11 |
| Horizontaal bruikbaar | Nee |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 3 |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Tuinscherm Twente, groen geïmpregneerd grenen, RVS-geschroefd, 11-planks 1800x1800mm
€99.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€78.00Huidige prijs is: €78.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.