| Gewicht | 36 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 32 × 1800 mm |
| Bevestigingsmethode | RVS geschroefd |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Plank | 1,6 x 140 mm |
| Boven-/onderlat | 2,8 x 36 mm |
| Keurmerk | PEFC |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Aantal planken | 19 |
| Dicht scherm | Ja |
| Aantal planken (publicatie) | 19 |
| Horizontaal bruikbaar | Nee |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 3 |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Tuinscherm Monaco, groen geïmpregneerd grenen, RVS-geschroefd, 19-planks 1800x1800mm
€118.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€78.00Huidige prijs is: €78.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.