| Gewicht | 19 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 35 × 1800 mm |
| Tussenlatmaat | 1,5 x 50 mm |
| Bevestigingsmethode | geniet |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op aanvraag |
| Plank | 0,7 x 100 mm |
| Keurmerk | FSC |
| Keurmerk productmodel | FSC |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Aantal planken | 19 |
| Dicht scherm | Nee |
| Aantal planken (publicatie) | 23 (19+4) |
| Horizontaal bruikbaar | Nee |
| Aantal tussenlatten | 4 |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 3 |
| Houtsoort | Grenen |
| Afwerking | Fijn bezaagd |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Tuinscherm Aalsmeer toog, groen geïmpregneerd grenen, geniet, 23-planks (19+4) 1800x1800mm
€44.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.