| Gewicht | 96 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1830 × 1000 × 720 mm |
| Inbegrepen | bouwtekening |
| Dakbedekking inbegrepen | dakleer |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op voorraad |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Droging | gedroogd |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 720 mm |
| Hoogte | 1830 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Aantal planken | 2 |
| Wanddikte | 16 mm |
| Hoogte achterwand | 1830 mm |
| Attitm v01 tdi erp atp leadtime | 4 |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Tuinkast Vaals vuren groen geïmpregneerd incl. dakleer
€330.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€36.00Huidige prijs is: €36.00. - Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€80.00Huidige prijs is: €80.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.