| Gewicht | 360 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2400 × 1100 × 580 mm |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Dakbedekking inbegrepen | dakleer |
| Daktype | lessenaarsdak |
| Deurtype | enkele deur |
| Raammateriaal | plexiglas |
| Droging | gedroogd |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 1970 mm |
| Lengte | 2040 mm |
| Inhoud (m³) | 7.6 m³ |
| Fundering | 204 x 1970 mm |
| Nokhoogte | 2400 mm |
| Prefab paneel | Ja |
| Wanddikte | 16 mm |
| Dakoppervlak | 4.6 m² |
| Geschikte dakpan | Nee |
| Aantal vaste ramen | Ja |
| Binnenoppervlak vloer | 4 m² |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Actie!
Alle Producten
Tuinhuis Olaf vuren groen geïmpregneerd
€869.00 Oorspronkelijke prijs was: €869.00.€867.00Huidige prijs is: €867.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€78.00Huidige prijs is: €78.00.









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.