Balken van 4.4×8.8cm
Alle Producten
Tuindeurkozijn + aanslagligger grenen zwart
€48.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 14.827 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2100 × 880 × 440 mm |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 1500 mm |
| Hoogte | 2100 mm |
| Minimale breedte | 900 mm |
| Extra informatie | Balken van 4,4 x 88 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Gespoten |
| Houtsoort | Grenen |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.