| Gewicht | 270 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2300 × 1100 × 430 mm |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Dakbedekking inbegrepen | dakleer |
| Deurtype | enkele deur |
| Raammateriaal | plexiglas |
| Daktype | zadeldak |
| Droging | gedroogd |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 1820 mm |
| Lengte | 1870 mm |
| Inhoud (m³) | 6.4 m³ |
| Fundering | 187 x 1820 mm |
| Nokhoogte | 2170 mm |
| Prefab paneel | Ja |
| Wanddikte | 16 mm |
| Dakoppervlak | 5 m² |
| Geschikte dakpan | Nee |
| Aantal vaste ramen | Ja |
| Binnenoppervlak vloer | 3.4 m² |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Alle Producten
Tuinhuis Boudewijn vuren groen geïmpregneerd
€681.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.