| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1000 × 800 × 32 mm |
| Strips | 1,6 x 90 mm |
| Bevestigingsmethode | verzinkt geschoten |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Keurmerk | PEFC |
| Breedte | 1000 mm |
| Hoogte | 800 mm |
| Latafstand | 70 mm |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | Tot 100 cm |
Alle Producten
Tuinhekdeur grenen groen geïmpregneerd recht 800x1000mm
€46.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.