| Gewicht | 8.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1000 × 800 × 40 mm |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Keurmerk | PEFC |
| Strips | 2,0 x 90 mm |
| Bevestigingsmethode | pen-gat verbinding |
| Breedte | 1000 mm |
| Hoogte | 800 mm |
| Latafstand | 70 mm |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | Tot 100 cm |
Actie!
Alle Producten
Tuinhekdeur grenen groen geïmpregneerd de Luxe 80 x 100 x D4 cm
€171.00 Oorspronkelijke prijs was: €171.00.€169.00Huidige prijs is: €169.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.