| Gewicht | 8.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 600 × 32 mm |
| Strips | 1,6 x 90 mm |
| Bevestigingsmethode | verzinkt geschoten |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Keurmerk | PEFC |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Latafstand | 70 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Tuinhek grenen zwart geïmpregneerd recht 600x1800mm
€33.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00.
Onlangs bekeken
- Alle Producten
Verlengstuk zwart gecoat HWA buis 50cm ø90mm, 0.6mm dik
€14.00Oorspronkelijke prijs was: €14.00.€13.00Huidige prijs is: €13.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.