| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 600 × 40 mm |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Keurmerk | PEFC |
| Kleurgroep | groen |
| Strips | 2,0 x 90 mm |
| Bevestigingsmethode | pen-gat verbinding |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Latafstand | 70 mm |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Tuinhek grenen groen geïmpregneerd Modern de Luxe 600x1800mm
€95.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.