| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1500 × 400 × 32 mm |
| Strips | 1,6 x 90 mm |
| Bevestigingsmethode | verzinkt geschoten |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Keurmerk | PEFC |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 1500 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Latafstand | 30 mm |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 100 – 150 cm |
Alle Producten
Tuinhek grenen groen geïmpregneerd Econoom recht 400x1500mm
€23.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.