Balken van 4.4×8.8cm
Alle Producten
Tuindeurkozijn + aanslagligger douglas
€38.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 14.827 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2100 × 88 × 44 mm |
| Keurmerk | PEFC |
| Breedte | 1500 mm |
| Hoogte | 2100 mm |
| Minimale breedte | 900 mm |
| Extra informatie | Balken van 4,4 x 88 mm |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00. - Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00.
Onlangs bekeken
- Alle Producten
Zandbak vierkant 1200x1200mm, douglas
€125.00Oorspronkelijke prijs was: €125.00.€123.00Huidige prijs is: €123.00.











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.