| Gewicht | 49.041 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1200 × 220 × 1950 mm |
| Inbegrepen | cilinderslot |
| Kleurgroep | rood |
| Deurtype | enkele deur |
| Plank | 1,6 x 140 mm |
| Bevestigingsmethode | geschroefd |
| Breedte | 1200 mm |
| Hoogte | 1950 mm |
| Framedikte | 19 mm |
| Extra informatie | Voorzien van een zwart gespoten ijzeren frame |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Metaal |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 100 – 150 cm |
Alle Producten
Tuindeur Privacy Red Class Wood 1200x1950mm met zwart frame en RVS inbouwslotset
€247.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.