KOMO-gecertificeerd
| Gewicht | 45.758 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2132 × 1100 × 220 mm |
| Inbegrepen | cilinderslot |
| Beslag kleur | blank |
| Deurtype | enkele deur |
| Plank | 1,6 x 140 mm |
| Beslag materiaal | RVS |
| Beslag afwerking | geborsteld |
| Bevestigingsmethode | geschroefd |
| Kleurgroep | groen |
| Cilindermaat | 40/40 |
| Breedte | 1100 mm |
| Hoogte | 1950 mm |
| Backset | 45 mm |
| Hart-op-hart maat | 72 mm |
| Framedikte | 19 mm |
| Extra informatie | Voorzien van ijzeren frame |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Metaal |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.