| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 300 × 45 mm |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Strips | 1,3 x 25 mm |
| Keurmerk | PEFC |
| Breedte | 300 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Trellis recht, lamel 13x25mm grenen groen geïmpregneerd H180 x B30 cm
€9.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.