| Gewicht | 4.94 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 400 × 30 × 1800 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Droging | kunstmatig gedroogd |
| Strips | 1,1 x 40 mm |
| Breedte | 400 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Keruing |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | Tot 100 cm |
Alle Producten
Trellis met lijst, diagonale lamellen hardhout kunstmatig gedroogd H180 x B40 cm
€41.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.