| Gewicht | 14.04 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 30 × 1800 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Droging | kunstmatig gedroogd |
| Strips | 1,1 x 40 mm |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Keruing |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Trellis met lijst, diagonale lamellen hardhout kunstmatig gedroogd H180 x B180 cm
€99.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€78.00Huidige prijs is: €78.00. - Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.