met bodem
| Gewicht | 22 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 800 × 400 × 520 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Inbegrepen | worteldoek |
| Breedte | 400 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Lengte | 800 mm |
| Extra informatie | met bodem |
| Houtsoort | Teak |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Plantenbakken
Plantenbak Mosel 100 cm
€149.00Oorspronkelijke prijs was: €149.00.€147.00Huidige prijs is: €147.00. - Plantenbakken
Bloembak Mohawk, zwart gepoedercoat staal 600x1200x600mm
€319.00Oorspronkelijke prijs was: €319.00.€313.00Huidige prijs is: €313.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.