Let op: de getoonde prijs is een setprijs. Een set bestaat uit 2 stoelen.
Tuinstoelen
Teak tuinstoel Mataram (set van 2 stoelen)
€450.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 24 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 780 × 500 × 920 mm |
| Kleurgroep | wit |
| Breedte | 480 mm |
| Hoogte | 890 mm |
| Lengte | 480 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Verpakkingseenheid | 2 piece |
| Extra informatie | Hoogte rugleuning: 490 mm |
| Houtsoort | Teak |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Tuinstoelen
Loveseat Parijs vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€291.00Oorspronkelijke prijs was: €291.00.€286.00Huidige prijs is: €286.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.