| Gewicht | 28 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1230 × 700 × 200 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Breedte | 510 mm |
| Hoogte | 910 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Zithoogte | 440 mm |
| Houtsoort | Teak |
| Materiaal | Hout |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 100 – 150 cm |
Documenten
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€443.00Huidige prijs is: €443.00. - Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€118.00Huidige prijs is: €118.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.