| Gewicht | 315 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 820 × 820 × 260 mm |
| Inbegrepen | glasplaat |
| Kussenkleur | taupe |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op aanvraag |
| Meubelelement | tafel |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Lengte | 800 mm |
| Zithoogte | 400 mm |
| Houtsoort | Teak |
| Materiaal | Hout |
| Lengte | Tot 100 cm |
Alle Producten
Teak modulaire lounge set Tambora – Bijzettafel/Hocker incl. kussen en glasplaat – 80 x 80 x H30/40cm
€337.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.