| Gewicht | 6.975 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2450 × 145 × 21 mm |
| Lattype | vlonderplank |
| Keurmerk | FSC |
| Keurmerk productmodel | FSC |
| Droging | kunstmatig gedroogd |
| Breedte | 145 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Lengte | 2450 mm |
| Extra informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Kopmaat | 2,1 x 14,5 cm |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Alle Producten
Tatajuba hardhout vlonderplank 21x145x2450mm kunstmatig gedroogd, geschaafd, FAS
€30.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.