Antraciet gepoedercoat
Dit kader is geschikt voor alle Privacy en solide tuindeuren.
Zelf op breedte in te korten
Alle Producten
Stalen omranding voor tuindeur antraciet geschikt voor breedtes 90, 100, 110 cm
€43.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1100 × 1950 × 30 mm |
| Kleurgroep | grijs |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Kleur | Antraciet |
| Behandeling | Poedergecoat |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 100 – 150 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.