| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 540 × 290 × 170 mm |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op voorraad |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Niet inbegrepen | houtpakket |
| Producttype | Zelfbouwdozen speeltoestellen |
| Breedte | 1990 mm |
| Hoogte | 3320 mm |
| Lengte | 2010 mm |
| Attitm v01 tdi erp atp leadtime | 3 |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.