| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 191 × 525 × 110 mm |
| Inbegrepen | bouwtekening |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Producttype | Zelfbouwdozen speeltoestellen |
| Niet inbegrepen | houtpakket |
| Breedte | 2800 mm |
| Hoogte | 2340 mm |
| Lengte | 3150 mm |
| Lengte | Tot 100 cm |
Alle Producten
Aanbouwschommel speeltoestel zelfbouwdoos Swing
€109.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.
Onlangs bekeken
- Daktrimmen
Aluminium daktrim set t.b.v. DHZ Dalfsen /Maaseik
€176.00Oorspronkelijke prijs was: €176.00.€159.00Huidige prijs is: €159.00. - Daktrimmen
Aluminium daktrim set t.b.v. DHZ Holten /Leuzen
€195.00Oorspronkelijke prijs was: €195.00.€176.00Huidige prijs is: €176.00. - Daktrimmen
Aluminium daktrim zwart t.b.v. DHZ Raalte
€249.00Oorspronkelijke prijs was: €249.00.€224.00Huidige prijs is: €224.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.