| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 520 × 280 × 100 mm |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op voorraad |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Niet inbegrepen | houtpakket |
| Producttype | Zelfbouwdozen speeltoestellen |
| Breedte | 1540 mm |
| Hoogte | 2640 mm |
| Lengte | 1620 mm |
| Attitm v01 tdi erp atp leadtime | 3 |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.